Специалисти физиотерапия и рехабилитация - лекари кинезитерапевти и рехабилитатори

Специалисти за физиотерапия и рехабилитация - кинезитерапевти и рехабилитатори в болница Централ Хоспитал

Д-р Илияна Енчева-Матеева - Началник на отделението по рехабилитационна и физикална медицина

Д-р Илияна Енчева-Матеева - Началник отделение

Д-р Илияна Енчева-Матеева е началник на отделението по рехабилитационна и физикална медицина в МБАЛ Централ Хоспитал в Пловдив.

Прочетете още
Д-р Ирина Ангелова - специалист по физиакална и рехабилитационна медицина

Д-р Ирина Ангелова - физ. и рехаб. медицина

Д-р Ирина Ангелова е специалист по физиакална и рехабилитационна медицина. Работи в отделение Физиотерапия и рехабилитация на МБАЛ ...

Прочетете още

МБАЛ Централ Хоспитал разполага с екип висококвалифицирани специалисти - лекари, кинезитерапевти и рехабилитатори, които ще изготвят за Вас индивидуална лечебно-оздравителна програма, използвайки различни средства и методи - електропроцедури, светлолечение, калолечение, инхалационно лечение, кинезитерапевтични програми, лечение на гръбначни изкривявания, криотерапия, иглотерапия, масажи. Това се извършва едва след първоначална оценка на физическото състояние на пациента от лекар - физиотерапевт.