Продължават безплатните прегледи при очните лекари в МБАЛ Централ Хоспитал

Продължават безплатните прегледи за глаукома при очните лекари в МБАЛ Централ Хоспитал в Пловдив
07 Мар 2019

Безплатните консултации с лекарите от отделението по Очни болести и Очна хирургия в МБАЛ Централ Хоспитал в Пловдив ще продължат и през цялата следваща седмица.

Във фокуса на вниманието ни е глаукомата, защото кампанията бе организирана по повод 12 март - Международен ден за борба с коварното заболяване, известно и като "тихия крадец на зрение". Към екипа могат да се обръщат пациенти с всякакви очни проблеми, заяви началникът д-р Димитриос Власиадис. От преминалите до момента пациенти прави впечатление, че не малка част от тях страдат от типичните за пролетта раздразнения на очите.

Допълнено на 17 март:
Интересът на пациентите е огромен и предвидените часове се оказаха недостатъчни за всички желаещи да се консултират. Затова, консултациите ще продължат още две седмици – до 29 март включително, заяви началникът на Отделението по Очна хирургия и Очни болести д-р Димитриос Власиадис.

Завеждащият припомни, че прегледите се провеждат след предварително записване на тел: 0879/097-074.
На пациентите не е необходимо да представят направления от личния лекар.