Начало / Отделения / ОАИЛ / Специалисти ОАРИЛ / Д-р Стефан Василев - специалист в ОАИЛ на Централ ...
Д-р Стефан Василев - анестезиология и реанимация

Д-р Стефан Василев е специалист по анестезиология и реанимация. Работи в ОАИЛ на МБАЛ Централ Хоспитал.

Д-р Стефан Василев - анестезиология и реанимация - МБАЛ Централ Хоспитал - отделение ОАИЛ Пловдив
Понеделник -
Вторник -
Сряда -
Четвъртък -
Петък -

Прием след предварително записване на
тел. 032 644 633 и 032 990 007

Биография:

Д-р Стефан василев завършва медицина в МУ Пловдив през 1993 г. Специалност по анестезиология и интензивно лечение придобива през 1999 г. Има сертификат за борба с острата и хронична болка при онкоболни, защитен в Националния онкоцентър в София. Има следдипломна квалификация за лечение на острата и хронична дихателна недостатъчност в София. Поставя "порт а кат" системи за полихимиотерапия, с които значително повишава качеството на живота на пациенти със злокачествени заболявания.

В продължение на 10 години е бил началник на ОАИЛ в МБАЛ "Събо Николов" в Панагюрище. От 2008 г. е на работа в КАИЛ в УМБАЛ "Св. Георги" в Пловдив. След това преминава в болница Медлайн и МБАЛ Централ Хоспитал.