Начало / Отделения / ОАИЛ / Специалисти ОАРИЛ / Д-р Мирослава Тилкиян - Анестезиолог в МБАЛ ...
Д-р Мирослава Тилкиян - анестезиология

Д-р Мирослава Тилкиян е анестезиолог, специалист по анестезиология в ОАИЛ на МБАЛ Централ Хоспитал.

Д-р Мирослава Тилкиян - Анестезиолог - МБАЛ Централ Хоспитал - специалист по анестезиология
Понеделник -
Вторник -
Сряда -
Четвъртък -
Петък -

Прием след предварително записване на
тел. 032 644 633 и 032 990 007

Още информация за Д-р Тилкиян

Завършва медицина в Медицинския университет в Пловдив през 1998 г. Специалност по анестезиология и реанимация придобива през 2002 г.

Има специализации в областта на лечението на остри и хронични болки. Завършва курсове за провеждане на трудни интубации и алтернативни методи на интубация. Към Европейската асоциация по парентерално хранене специализира ентерално и парентерално на хранене на пациенти. Изкарва курс на НАТО за лечение на пулмонална хипертензия.

През 1998 г. работи в Клиника по детска хирургия в УМБАЛ Св. Георги в Пловдив. От 1999 до 2007 г. е на работа в КАИЛ към Университетската болница. От 2007 до 2010 г. е в МБАЛ Пълмед, а след това в продължение на 3 години е в болница Св. Каридад.