Начало / Отделения / Хирургия / Хирурзи / Д-р Александра Мавридис - Хирург във верига ...
Д-р Александра Мавридис - Хирург

Д-р Александра Мавридис работи в хирургичното отделение в МБАЛ Медлайн. Завършва медицина в Медицинския университет в Пловдив през 2001 г. Специализира детска хирургия и урология в Хипократовата болница в Солун, Гърция през 2012 г.

През 2003-2005 г. работи като лекар на о. Корфу. От 2005 до 2008 г. в държавната болница във Волос, Гърция, където специализира обща и лапароскопска хирургия. Притежава сертификат от Лондон за първа помощ при спешни състояния и травми. В хирургично отделение на болница Медлайн започва работа през 2013 г.

Има интереси и работи в областта на бариатричната хирургия при възрастни за оперативно лечение на пациенти с наднормено тегло.

Д-р Александра Мавридис - Хирург във верига болници Медлайн-Централ Хоспитал
Понеделник -
Вторник -
Сряда -