Начало / Новини, Статии и Здравна информация / Ако се изпускаме - съвети на уролога д-р ...
Новини, Статии и Здравна информация

Ако се изпускаме - съвети на уролога д-р Десислава Гаджева от Медлайн-Централ Хоспитал

Урологът д-р Десислава Гаджева от верига болници Медлайн-Централ Хоспитал в Пловдив участва в предаване на Пловдивската обществена телевизия. Тя беше поканена от известния журналист Евгений Тодоров по темата за неволното изпускане на урината - инконтиненция, и във връзка с кампанията безплатни консултации, които лекарката започна днес и ще проведе в продължение на 2 седмици.

Зрители на популярната медия звъняха непрекъснато и обсипаха с въпроси д-р Гаджева. Сред многобройните обаждания позвъни и пациент, който изрази огромната си благодарност към нея и колегите от отделението по урология за положените грижи. Най-голяма част от хората се интересуваха как могат да получат консултация при водещите специалисти.

До 15 юли 2018 се извършват безплатни консултации.

Записване на тел. 0879 097 094

Гледайте тук медицинско предаване на ПОТВ с д-р Десислава Гаджева от верига болници Медлайн-Централ Хоспитал, специалист по инконтиненция - неволно изпускане на урина, и по мъжки стерилитет.